Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Proteinové tyčinky

imageProteínový koláč ProBake 50%

Cena:  1,60 eur

Bežná cena na nete: vyše 2,50 eur

 

 

 

 

 

Proteínový koláčik s obsahom 50 % bielkovín ( 37,5 g v jednom balení ) . Ideálny zdroj aminokyselín pre svalový a kĺbový aparát , ideálne olovrant alebo ako dodanie energie pri akomkoľvek športe . Základ proteínové zložky tvorí kvalitný mliečny koncentrát , obohatený o zmes aminokyselín z hydrolyzovaného kolagénu . Obsah cukrov je u týchto koláčikov do 10 % . Ideálny zdroj aminokyselín pre svalový a kĺbový aparát , ideálne olovrant alebo ako dodanie energie pri akomkoľvek športe .

jeden koláčik obsahuje plných 37,5 g proteínu ( bielkovín )
ideálny zdroj aminokyselín pre svalový a kĺbový aparát .
vynikajúcu chuť , neobsahuje pšenicu
nízky glykemický index
PROBAKE 50 nemajú polevu , takže ich môžete mať pri sebe pri akejkoľvek aktivite a nehrozí , že sa roztečie , čo je problém väčšiny proteínových tyčiniek . Anglický výrobca týchto koláčikov - spoločnosť APPLIED Nutritional Research Ltd . sa zamerala na výrobu biologicky hodnotných potravín so zníženým podielom jednoduchých sacharidov a tukov a to zároveň so zachovaním výbornej chute !
 
Odporúčané dávkovanie :
 
jedno balenie obsahuje rovnaké množstvo bielkovín ako hovädzí steak ( 200g ) . Preto konzumujte koláčik vždy samostatne , napríklad počas dňa na desiatu
 
Príchute : Biela čokoláda s mandľami , Dvojitá čokoláda
Balenie : 75g ( jeden koláčik )
 
 

imageBlackfriars Backery Flapjacks 110g len za  1 euro / ks.

 

 

 

 

 

TOPlist