Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Viaczložkové proteíny

image

CytoSport Monster Protein 907g

Cena:  15 eur

Vysokokvalitný proteín je neoddeliteľnou súčasťou výživy každého športovca a slúži ako základ všetkých stavebných procesov, ktoré vedú k rastu svalovej hmoty a k zlepšeniu regenerácii. Monster Protein je bohatý na vysoko kvalitné zdroje bielkovín, pričom obsahuje 3g tuku a 12g sacharidov v jednej porcii. Monster Protein má skvelú chuť a je tou správnou voľbou po tréningu.

Zloženie

mliečny proteínový izolát, kazeinát sodný vápenatý, micelárny kazeín, srvátkový proteínový koncentrát, L-glutamín, L-leucín, srvátkový proteínový hydrolyzát, srvátkový izolát, L-valín, L-izoleucín, maltodextrín, slnečnicový olej, prírodné a umelé príchute, chlorid draselný, sójový lecitín, acesulfam draselný, celulóza guma, xantán, karagénan, sukralóza

Výhody

  • 25g bielkovín v jednej dávke
  • obsahuje micelárny kazeín
  • vysoký obsah aminokyselín
  • bez laktózy a gluténu

image

Reflex Diet Whey 2kg len za 44 eur

Bežná cena v iných obchodoch vyše 70 eur. 

Viac info tu: www.reflexnutrition.cz/katalog-72-Diet-Protein-2-kg

Diet Protein využíva unikátny pomer špeciálneho, čisteného srvátkového proteínu a micelárního kazeínu, ktorý poskytuje bezkonkurenčnú obsah bioaktívnych frakcií (peptidov), ktoré môžu potlačiť chuť na jedlo, zvýšiť hladinu glutatiónu (antioxidant), povzbudzujú zdravú mikroflóru hrubého čreva a sú zdrojom kvalitnej esenciálnych aminokyselín, nevyhnutných pre po tréningovú regeneráciu. Diet Protein obsahuje aj naturálna formu vápnika u ktorého bolo vedeckými štúdiami preukázané, že asistuje pri urýchlení odbúravanie a spaľovanie tuku až o 25%. Diet Protein obsahuje iba špičkové zdroje bielkovín, neobsahuje lacné, Neplnohodnotná, či nekvalitné zdroje bielkovín ako je: sušená srvátka, sušené mlieko, sója, sušený vaječný bielok, kolagén a ďalšie. Porovnajte si vždy prosím zloženie Diet proteínu s akýmkoľvek konkurenčným produktom z tejto kategórie.

Diet Protein obsahuje Clarinol CLA, bezpečnú, naturálna, klinicky preverenú formu odbúravače tuku.

Jedna denná dávka Diet proteínu poskytuje 3,2 g Clarinol CLA, ktorá podporuje metabolizmus tukových zásob a podporuje optimálny svalový tonus. Naturálna zdroj konjugovanej kyseliny linoleovej (CLA), Clarinol CLA podporuje zníženie množstva telesného tuku, za súčasného zvýšenia, či zachovanie svalovej hmoty (v závislosti na tréningu a strave)

Nedávno dokončený výskum potvrdil, že dávka 3,2 g Clarinol CLA denne, teda to isté množstvo, ktoré je v Diet proteínu, pomáha rýchlejšie odbúravať telesný tuk aj bez náročných diét a aeróbnych aktivít. Táto šesťmesačná klinická štúdia priniesla aj ďalšie veľmi zaujímavé výsledky vzhľadom na účinky Clarinol CLA a to, že prednostne podporuje odbúravanie tuku na brušných partiách au žien na nohách.

Kým iné diétne nápoje obsahujú zvyčajne "no name" CLA v nízkych dávkach, štúdie potvrdzujú, že je nevyhnutné dávkovanie 3,2 g CLA a viac na dosiahnutie tých najlepších výsledkov.

Diet Protein poskytuje ďalšie špičková aditíva.

Každá dávka Diet proteínu je obohatená o ďalšie dôležité prísady. 95% extrakt zo zeleného čaju je pridaný pre svoju preukázateľnú úlohu pri podpore odbúravaní tuku, ďalej probiotické kultúry Lactospore podporujú "dobré" baktérie črevnej mikroflóry.

Diet Proteín má veľmi nízky glykemický index.
Diet Protein obsahuje iba malé minimum laktózy a neobsahuje žiadne aditíva jednoduchých cukrov ani maltodextrín. To je perfektné informácie pre všetkých, ktorí si strážia príjem sacharidov.

Diet Protein prináša variáciu príchutí, na ktoré sa budete opakovane tešiť.
Vyrobené v súlade s najvyššími štandardmi kvality. Diet Protein je vyrobený z čerstvých surovín na moderných továrenských linkách Reflex Nutrition v Anglicku a to v súlade s normami kvality ISO9001, každá šarža je verejne testovaná na obsah bielkovín a vyrobená zo 100% zelenej energie ..

 

image

PhD Diet Whey 2 kg len za 39 eur

Bežná cena v iných obchodoch okolo 52 eur.

Diet Whey PHD 2 kg je určený pre záujemcov o zachovanie svalového tonusu a skvelé klimatizácia pri strate telesného tuku, to low-carb, s vysokým obsahom bielkovín chvenie, obsahuje pomaly sa uvoľňujúce proteín pomôcť odraziť hladu a energetické zrútenie celej deň. Strata tuku prášok obsahuje zmes potenciálnych tuku strata zložiek, ktoré vám môžu pomôcť pri budovaní svalovej hmoty bez tuku a bez zbytočných kalórií alebo spojiť. 

ideálny pre: 
> Športovci, ktorí chcú získať svalovú hmotu 
> Ženy chcú zvýšiť energiu a svalový tonus 
> Športovci, ktorí hľadajú kvalitné, s vysokým obsahom bielkovín, nízky obsah sacharidov jedlo náhradné. 
> Všetky závažné športové a tímovými hráčmi hľadajú štíhleho a svalnatú postavu.

Nutričné informácie na 50 g porciu 
> Energia 762kj/182kcal 
> Bielkoviny - 34g 
> Sacharidy 5,5 g 
> Z toho cukry 2,5 g 
> Tuky 2,75 g 
> Z toho nasýtené mastné kyseliny 0,8 g 
> Z toho CLA - 500 mg 
> Z toho ľanový olej - 600mg 
> Diétna vláknina 1,5 g 
> Sodík - 0,13 g 
> Salt ekvivalent - 0,32 g 
> CLA Powder - 750 mg 
> Ľanové semienko prášok - 1500mg 
> Výťažok zo zeleného čaju - 200 mg 
> Acetyl L-karnitín - 250mg

 

 

TOPlist